Zemspiediena gaisa pūtējs LT-100-06-15F-K
  • zema spiediena max 1 bar
  • 15 kW
15 kW trīsdaivu gaisa pūtējs ar frekvenču pārveidotāju skaņu izolējošā korpusā.
Modelis LT100
Kompresora bloka ražotājs LONGTECH
Motora  nominālā jauda 15 kW
Apgriezieni 2850 min.
Spriegums 3x400V
Patērējamā jauda (27Hz-50Hz) kW 6.21-12.38 kW
Elektromotora apgriezieni (27Hz-50Hz) 1593-2950
Frekvenču pārveidotājs VACON0100-3L-031-4-HVAC+IP54
Pieļaujamā gaisa plūsma pie 0,6 bar 9.66 m3/min.
Drošības vārsta iestādījums 0.7 bar
Trokšņu līmenis ( 50Hz) 88dB